Zhotovení ručně šitého obleku na míru - BESPOKE

Šití obleku  metodou bespoke je to nejluxusnější, co vám můžeme nabídnout a vy si můžete dopřát. Střih je vytvořený a nakreslený přesně podle vaší postavy. Celý oblek je výsledkem výhradně ruční práce. Klient si vybírá od látky, knoflíků, vyšití klop a kapes. Každý hotový oblek je originál.

Konzultace, měření, výběr materiálu

První návštěva zakázkového krejčovství probíhá  formou konzultace – zákazník upřesní k jakému účelu bude šitý oblek používat, jakou má představu o materiálu, střihu a krejčovském zpracování. Rozhovor probíhá s proškoleným personálem salónu nebo s panem majitelem osobně.

Setkání končí výběrem materiálu, přesným změřením tělesných měr zákazníka a dohodnutím termínu zhotovení oděvu.

Zkouška rozpracovaného obleku a upřesnění vzhledu

Při druhé návštěvě salónu probíhá první zkouška obleku. Zákazník se domluví na přesné siluetě a tvaru saka, na umístění kapes a  tvaru fazóny. Dokončí se celkové proporční vyvážení obleku na postavě.

Zkouška obleku před dokončením

Třetí návštěva salónu představuje zkoušení obleku k odpovídající obuvi a košili, kterou si zákazník přinese s sebou. Doladí se žádaná přiléhavost či volnost obleku, odzkouší se rozdíl mezi levou a pravou stranou postavy, délky rukávů, saka a kalhot. Se zákazníkem se konzultuje „pocit v obleku“.

Předání zakázky

Při čtvrté návštěvě krejčovského salónu končí celý proces zakázky předáním hotového obleku.

 

 

MEJTA s.r.o. návrhy módního oblečení pro všechny muže, kteří chtějí zdůraznit svůj styl, šarm, a vše, co je právě módní a nepřehlédnutelné. Zakázkové krejčovství, firemní odívání se sídlem Zlín a Praha.