Se jménem Jaroslav Mejta jsou dnes spojovány osobnosti  z oblasti kultury, politiky i sportu.

Návrhy módního oblečení pro manažery, podnikatele i osobnosti veřejného života ho staví do pozice módního tvůrce, který si zvolil cestu oblékat všechny muže, jež chtějí zdůraznit svůj styl, šarm, a vše, co je právě módní a nepřehlédnutelné. Jeho oděv vyniká perfektním krejčovským zpracováním a dokonalým vzhledem, který svého nositele výrazně odlišuje.

Společnost MEJTA s.r.o., jejímž zakladatelem je právě pan Jaroslav Mejta,  působí na trhu již dvě desetiletí.

Specializujeme se především na :

BESPOKE - zakázkové šití pánských oděvů a doplňků

Za dobu svého působení jsme se vypracovali na špičku v oboru zakázkového krejčovství a své zákazníky obsluhujeme téměř po celém území České republiky. Více informací naleznete v sekci "Individuální zakázkové šití" nebo si prohlédněte naši práci: celebrationbusiness, leisure.

Firemní odívání

tj. šití  firemních a profesních oděvů a vysokoškolských talárů. Dle požadavku zákazníka – firmy jsme schopni navrhnout jednotný styl firemního oblečení a  zakázku kompletně realizovat. Samozřejmostí je servis přímo u zákazníka. Více informací naleznete v sekci "Firemní odívání".

Maloobchod s pánskými konfekčními oděvy

je součástí krejčovského salónu v centru Zlína a doplňuje zakázkovou výrobu o konfekční oděvy značek  BUGATTI, DIGEL, MEYER,CASA MODA a pánskou obuv RICCARDO a samozřejmě o oděvní doplňky. Více informací naleznete v sekci "Maloobchodní prodejna Zlín".

Logo_Digel.pngLogo_Bugatti.pngLogo_CasaModa.png

 

 

Více informací:

MEJTA s.r.o. návrhy módního oblečení pro všechny muže, kteří chtějí zdůraznit svůj styl, šarm, a vše, co je právě módní a nepřehlédnutelné. Zakázkové krejčovství, firemní odívání se sídlem Zlín a Praha.